SACRA.PL to ogólnopolski producent obrazów religijnych i reprodukcji dzieł sztuki chrześcijańskiej. Zgodnie z rozumieniem piękna jako przymiotu Boga, staramy się, żeby nasza oferta jak najlepiej odpowiadała na potrzeby estetyczne i duchowe wiernych. Każda reprodukcja dzieła sztuki opatrzona jest opisem, który może pomóc przy dokonaniu wyboru obrazu. W naszej ofercie znajduje się również bogata kolekcja wizerunków świętych i błogosławionych, spośród których można odnaleźć własnego patrona lub obdarować bliską osobę z życzeniem opieki świętego i Bożego błogosławieństwa. Niezmiennie dbamy o jakość obrazów, bo jesteśmy przekonani, że nasi klienci na to zasługują. Liczy się dla nas detal, dlatego tak wielką uwagę przywiązujemy do szczegółu. Zachęcamy do współpracy zarówno osoby świeckie, jak i duchowne, słowem - wszystkich, którym bliski jest ideał chwalenia Boga sztuką i godnym przedstawieniem.

Cały czas dbamy o to by oferta była jak najszersza. Posiadamy prawdopodobnie największą bazę reprodukcji dzieł sztuki religijnej na Polskim rynku.

Wszystkie obrazy są przygotowane na płótnie malarskim oraz naciągnięte na sosnowy blejtram - przez co są od razu gotowe do powieszenia.

e-mail: biuro@sacra.pl

telefon: +48 536 222 711

Sacra.pl

Netfire Group Sp. z o.o. sp.k.


Kościuszki 27C - 4 piętro
85-709 Bydgoszcz
536222711
biuro@sacra.pl

Firma czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-15.30

Product added to wishlist
Product added to compare.

Nasza strona używa cookies zgodnie z obowiązujacymi zasadami Unii Europejskiej.