Zachwyć się naszymi obrazami!

Tworzymy dla najbardziej wymagających klientów indywidualnych jak i biznesowych.

Jesteśmy producentem najwyższej jakości reprodukcji dzieł sztuki jak i obrazów tematycznych. Obrazy produkujemy na płótnie canvas, z wykorzystaniem specjalnych atramentów, które charakteryzują się wysoką precyzją odwzorowywania barw, płynnymi przejściami tonalnymi, jak również w przypadku prac czarno-białych neutralnością barw z wysokim poziomem czerni. Wysoka rozdzielczość druku zapewnia znakomite odwzorowanie najdrobniejszych detali, co sprawia, iż kopia jest wierna oryginałowi.  

Obrazy naciągamy na lity blejtram sosnowy który dzięki swojej masie i trwałości będzie służył przez wiele lat, nie wyginając się.

Każdy obraz jest RĘCZNIE przygotowywany i poddawany kontroli jakości, by zagwarantować najlepszy technicznie rezultat, i mieć pewność - że otrzymują Państwo produkt nieskazitelny. Lateksowa technika nadruku jaką stosujemy wykorzystuje droższe materiały, jest czasochłonna i pracochłonna. Wszystko po to, by otrzymać obraz o idealnej jakości!

Dokładamy wszelkich starań, by obrazy dotarły jak najszybciej w idealnym stanie. Jeśli podczas kontroli jakości zauważymy niedoskonałości (wynikłe np. z kaprysu technologii), wykonamy projekt od nowa własnym kosztem.

Boki i tył obrazu są zadrukowane, dzięki czemu jest gotowy od razu do powieszenia na ścianie.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Nasza strona używa cookies zgodnie z obowiązujacymi zasadami Unii Europejskiej.