SACRA.PL to ogólnopolski producent obrazów religijnych i reproducji dzieł sztuki chrześcijańskiej. Zgodnie z rozumieniem piękna jako przymiotu Boga, staramy się, żeby nasza oferta jak najlepiej odpowiadała na potrzeby estetyczne i duchowe wiernych. Każda reprodukcja dzieła sztuki opatrzona jest opisem, który może pomóc przy dokonaniu wyboru obrazu. W naszej ofercie znajduje się również bogata kolekcja wizerunków świętych i błogosławionych, spośród których można odnaleźć własnego patrona lub obdarować bliską osobę z życzeniem opieki świętego i Bożego błogosławieństwa. Niezmiennie dbamy o jakość obrazów, bo jesteśmy przekonani, że nasi klienci na to zasługują. Liczy się dla nas detal, dlatego tak wielką uwagę przywiązujemy do szczegółu. Zachęcamy do współpracy zarówno osoby świeckie, jak i duchowne, słowem - wszystkich, którym bliski jest ideał chwalenia Boga sztuką i godnym przedstawieniem.

Cały czas dbamy o to by oferta była jak najszersza. Posiadamy prawdopodobnie największą bazę reprodukcji dzieł sztuki religijnej na Polskim rynku.

Wszystkie obrazy są przygotowane na płótnie malarskim oraz naciągnięte na sosnowy blejtram - przez co są od razu gotowe do powieszenia.

 

adres siedziby firmy: Sacra.pl ul. Brandta 7B, Bydgoszcz

 

Telefon  kontaktowy do Biura Obsługi Klienta: +48 536 222 711 (czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 10-16)

e-mail: kontakt@sacra.pl